Misyonumuz - Vizyonumuz

KURUMSAL

Misyonumuz - Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

  Kadim Mühendislik kurulduğu günden bugüne sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmıştır. Kadim Mühendislik, İşveren-Yüklenici denkleminde bağlı birimlerimize karşı yüksek sorumluluk, profosyonellik ve memnuniyetin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde, haritacılık alanında çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

   KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların ve kuruluşların Kadim Mühendislik olarak Mühendislik, Müşavirlik, Proje hizmetleriyle, alt yapı, üst yapı, yol, köprü, baraj, kavşak projeleri, peyzaj projeleri, halihazır haritalar, şeritvari haritalar, plankote, rölöve, cephe röleve, hafriyat hesapları, kübaj, ağaç rölevesi, fidanlık projeleri, aplikasyon, yer gösterme, kontör gabari, imar ve kadastro uygulamaları, sayısal harita, planlama, proje geliştirme, danışmanlık hizmetleri ile kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon-vitrin katmak misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Uluslararası Platformda ve Türkiye'de Haritacılık-Proje ekseninde tamamen müşteri ve çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ederken, Mühendislik-Proje sektörüne yön veren firmamız, bizim markamız ve sürekliliğimizdir.

Misyonumuz - Vizyonumuz